Tesettür Etek Modelleri ve Fİyatları

Etek – Tesettür Etek

Etek – Tesettür Etek

Bayanların kendilerine en çok yakıştırdıkları giysi çeşidi etek modelleri bu sezonda modacıların kreasyonları arasında şimdiden yerlerini almaya başladı. Özellikle tesettür etek modelleri konusunda oldukça değişik modellerini piyasaya sürdükleri görülüyor.

Tesettür Etek Modelleri
Tesettür giyimi tercih eden bayanlar nişan, söz, düğün özel günlerde giyebilecekleri abiye tesettür etek modelleri bulmakta zorlanabiliyorlar. Tesettür giyimi için modacılar daha ziyade elbise modelleri üzerinde çalıştıkları için tesettür etek almak istediklerinde mecburen büyük ve pahalı mağazalardan büyük maliyetlerle temin etme durumunda olabiliyorlar. Ancak internet üzerinden satın alabilecekleri tesettür etek modelleri fiyatları ile her bütçeye uygun olarak bulma imkanı olabiliyor.

Mevlana Etek Modelleri
Tesettürlü bayanların en çok tercih ettikleri modeller arasında olan Mevlana etek modelleri bu yıla damgasını vuran en trend tesettür etek modeli oldu denebilir. Bu model etekler bol ve uzun olduğu için kusurları kapatıp her bayanın zevkine uygun renk seçenekleri ile hem yaşı ileri olan hem genç bayanlara hitap ediyor. Mevlana etek modelleri yüksek belli, kloş ve pileli çeşitleri mevcuttur. Bu kesimlerin dışında günlük olarak tercih edilebilecek Mevlana etek modeli olarak askılı olanları da en trendler arasında bulunuyor. 2018 yılı için hazırlanan Mevlana etek modelleri arasında ise özellikle kalem etek, verev kesim ve pileli eteklere ağırlık verilecek gibi görünüyor.

Etek Kombinleri
Etek en rahat kombine edilen giyim tarzıdır. Etek renginin bir ton açığı veya koyusu ile gömlek ve uzun kollu bir bluz ile kombin yapmak mümkündür. Çiçek desenli etekler tercih edildiğinde üzerlerine çok sade ve düz renkli bir üst giysi tercihi doğru bir seçim olur. Her model ayakkabı etek altına uygun olabileceği gibi ayakkabı rengi önemlidir. Eğer etek üstüne giyilen bluz ya da gömlek değişik renk ve sade ise ayakkabı seçiminiz etek rengine uygun olabilir. Tabii gidilecek yer de bu konuda rol oynar. Örneğin Özel bir davet, akşam yemeği, düğün tarzı bir yer olacaksa topuklu ayakkabı tercih edilmesi günlük etek giyimlerinde ise babet tarzı ayakkabı ile kullanmak tercihe bağlı olabilir.

Tesettür Etek Modelleri Fiyatları
Gerek internet üzerinden gerekse mağazalara gidildiğinde normal eteklerde gereğinden fazla fiyat seçeneklerine rastlanırken tesettür etek modelleri tesettür etek fiyatları olarak harcanan kumaş durumu ve kesim modellerinin detayı açısından oldukça uygun olduğu görülüyor.

Yazar: sahranur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir