Kadife Elbise - Sahranur MODA

Kadife Elbise

Kadife Elbise

Kadife Elbise Modelleri

Kadife Elbise Fiyatları

Çok eski yıllardan beri modası hiç geçmeyen ve şu sıralarda moda dünyasında en sık karşılaşılan kadife elbiseler, ışıltılı ve gösterişli olduğundan bayanların gözdesi durumunda diyebiliriz. Bir ara unutulmaya başladı gibi görünse de moda ikonlarının tekrar gündeme getirdikleri kadife elbise modelleri neredeyse şu sırlarda hemen her bayanın elbise dolabında yerlerini alıyor.

Kadife Elbise Kullanımı
Kadife kumaş sadece elbise olarak değil pantolon, etek türlerine de oldukça sık rastlanıyor. Kadife elbiselerin en çok tercih edilme nedeni her türlü kombine uyum sağlıyor olması ve soğuk kış aylarında sıcak tutan kumaş türü olmasındandır. Modacılar oldukça kullanışlı ve her modele uyum sağlayan kadife kumaşı etekte, pantolon da, abiye elbise ve tesettür kadife elbise olarak birçok modellerini piyasaya sürdüler.

Kadife Elbise Modelleri
Esnek kumaş yapısına sahip olduğu için modacılar daha çok kadife elbise tesettür modellerde kullanırlar. Özel günlerde oldukça fazla tercih edilen kadife elbiselere oldukça kolay bir şekilde çanta ve ayakkabı uyumu sağlanabilir. Ünlü modacıların kış kreasyonları içinde mutlaka yerini alan kadife elbise büyük beden ve en küçük bedene kadar her bedene uygun modeller ile bu sezonda modayı yakından takip edenlerin beğenisine sunulmuş durumdadır.

Kadife Elbise Fiyatları
Kadife elbise 2018 yılının da gözde kıyafet seçenekleri arasında olacağı için normal elbiselerden fiyat olarak biraz daha pahalı olabilir. Ancak büyük mağazaların indirimli satışları yada internet üzerinden satış yapan birçok mağazaların kadife elbise fiyatları üzerinde yaptıkları indirimleri takip edilerek alışveriş yapılabilir.

Kadife Elbise Ne Zaman ve Nerede Giyilebilir?
Kumaş özelliği ile oldukça şık ve zarif olan kadife elbiseler esnek yapısından dolayı vücutta bulunan birçok kusurları ortadan kaldırır. Akşam yemeklerinde, özel davetlerde mutlaka tercih etmeniz gereken kadife elbise ile tüm gözler üzerinizde olur. Nişan ve düğün gibi özel günlerde kadife elbisenin siyah, saks mavi ve şarap kırmızı en ideal olan renkleridir.

Günlük Hayatta Kadife Elbise Tercihi
Özel günler dışında günlük olarak yada iş günlerinde tercih edeceğiniz kadife elbiseler sneakers ayakkabı ile harika bir görünüm kazanır. Ayrıca değişik bir kadife elbise tercih edecekseniz topuklu botla daha şık ve spor görüneceğiniz den emin olabilirsiniz.

 

ALIŞVERİŞ

Yazar: sahranur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir