Tesettür Etek - Sahranur

Tesettür Etek

Etek

Tesettür Etek

Etekler bayanlara hem çok yakışan hem de bayanların güzelliğini oldukça yükselten feminen giysiler arasında yer alır. Etekler birbirinden çok farklı modellerde olup, bayanlar genelde kendilerine en çok yakışan eteği tercih ederler. Bu konuda karar vermek genelde bayanların vücut tipine bağlı olan bir konudur.

Çünkü her bayanın boy uzunluğu, kilosu ve vücudunu şekli aynı olmadığından, herkese farklı modellerdeki etekler yakışacaktır. Örneğin uzun boylu bayanlara hem çan, hem kloş hem de volanlı etekler yakışabileceği gibi, daha orta boylara ve de kısa boylara sahip olan bayanlara ise genelde alt beden kuplarına oturan maksi boylarda, dar etekler yakışmaktadır. Zira bu tarz eteklerin orta boylu ve kısa boylu hanımları ince ve uzun gösterir. Boyunuz nasıl olursa olsun giyim sitemizde bahsettiğimiz her tür ve tarzlarda etek modeli bulabilirsiniz . Tesettür etek modelleri arasında etek boyları birbirinden çok farklıdır. En kısa etek boyu dizin altında başlarken aşağıya doğru inen tüm boy hizalarında etek bulabilirsiniz. Yanı sıra her eteğin boy hizası farklı olabileceği gibi beden, kup, şekil ve kesimi de farklıdır. Örneğin çan formlu etekler, A formunda etek, volanlı etekler, dar kuplu bedeni saran etekler, kloş etekler, asimetrik boylarda etekler bulunabilmekte. Bizlerse siz bayan müşterilerimizin her türlü zevk ve beğeni kalitesini düşünerek giyim sitemizde sizler için burada saydığımız her tarzda etek sergilemeye devam etmekteyiz.

Etek çeşitlerimiz düz kumaşlardan oluşmasının yanı sıra siz moda sever tesettür giyim kullanıcı bayanlara özel olarak birçok renk, desen ve model seçeneğiyle geliyor. Örneğin bu senenin modası olan çiçek efektlerine sahip olan eteklerimiz bir harika. Yanı sıra puantiyeli eteklerimizde keza öyle. Havada uçuş uçuş şifon eteklerden bahsetmezsek olmaz tabii. Bayanların en sevdiği modeller arasında yer alan şifon etek modelleri, her sene olduğu gibi bu sene de moda trendlerindeki yerini koruduğundan, bizler de koleksiyonumuzda şifon eteklere bol bol yer verdik. Tribal desenli, kilim desenli, baklava desenli, diyagonal desenli, geometrik desenli eteklerin yanı sıra kelebek baskılı, birçok motif, çiçek ve obje desen ve resimlerinin de yer aldığı 2016 senesinin en trendy tesettür modası eteklerini görmek için sitemizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Etek ve tesettür giyim deyince son derece özenle hazırladığımız 2016 kreasyon parçaları, sizlerin üzerinize giyileceği günü beklemekte. Sizler de yoğun geçen günlerde mağaza mağaza dolaşmak yerine dünyanın her yerinde satılan moda parçası etekleri oturduğunuz yerden görme ve onlara ulaşma zevkini aynı anda yaşamak isterseniz, haydi sitemizin sayfalarını tek tek karıştırmaya başlayın diyoruz. Kaliteyi, modayı, trendi en uygun fiyatlara evlerinizin içine kadar getiren sitemiz sizleri en güzel moda parçaları ve en güzel eteklerle buluşturacağına söz veriyor. En uygun fiyatlara alabileceğiniz eteklerin şıklığıyla dudak uçuklatacaksınız.

ALIŞVERİŞ

Yazar: sahranur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir