Tesettür Tunik - Sahranur Moda

Tesettür Tunik

Tesettür Tunik

Tunik

Tesettür tunik tesettür giyimden yararlanan bayanların başlıca giyim parçalarından biridir. Tesettür giyiminden yararlanan bayanlar tesettür tunik kullanımını doğru ve kendine yaraşır bir şekilde kullanabildiği ve kombinleyebildiği takdirde, harikalar yaratabilmektedir.

Tunik çeşitlerimiz boy boy olup her tarza hitap etmektedir. Zira örneğin kimi bayanlar kalça hizasındaki tunikleri beğenirken, bazı tunik kullanan bayanlarsa, diz boylarında tunik kullanmayı sevmektedirler. Seçeceğiniz tunik ister dar ister bol paça pantolonlarla da çok hoş efektler yaratabileceğinden sizler istediğiniz şekillerde kullanabilirsiniz. Tunikler efilefil ve akışkan şekillerde uçuşan dokularda kumaşlardan oluşturulmaktadır. Örneğin bir tunik dikildiği sırada krep kumaş kullanılabileceği gibi, viskon kumaşta kullanılabilmektedir. Yanı sıra poplinlerden, koton pamuklu kumaşlardan, empirmelerden ve şifon kumaşlardan da birbirinden harika bayan tunikleri elde edilebilmektedir. Giyim sitenizde tüm burada saydığımız tunik çeşitlerini bulabilirsiniz.

En güzeli de sitemizde yer alan tuniklerin birbirinden güzel ve canlı tonlarda renklere sahip olmasıdır. Örneğin bu sene sizlerin de bildiği gibi pembenin tonları, bebe mavisi ve tonları, canlı ve pastel yeşiller, toprak tonları, pastel leylaklar ve de sarının tüm tonları oldukça moda renkler arasında yer almakta. Dolayısıyla bizler de sizler için tüm bu güzel renklerdeki tunikleri ürettik ve sitemizde sizlerin beğenisine sunduk. Siz bayanların güzelliklerini en güzel şekilde ortaya çıkaracak olan bu tunikler, ten renginize uyan en doğru seçimlerde seçildiğini de sizleri en güzel noktalarda gösterebileceklerdir. Yanı sıra en sevdiğiniz renklerdeki tunikleri de alarak gardıroplarınızın başköşelerine asarak sık sık kullanabilirsiniz. Yanı sıra bizim size önerimiz, senenin moda renklerinden olan tuniklerin farklı renklerinde olanlarından bol bol alarak her gün başka bir kombinle kullanmanız olacaktır. Zira özellikle çalışan hanımlar için her gün ne giysem telaşesi ve çilesi bu sayede halledilmiş ve çözüme ulaşmış olacaktır. Tuniklerinizi düz renklerden alabileceğiniz gibi senenin desenli trendlerinden de seçebilirsiniz. Örneği çiçekli tunikler bu sene de geçen sene olduğu kadar yine çok moda. Birbirinden güzel bu tuniklerden üzerinde bahar çiçeklerini, gülleri ve papatyaları taşıyanlarından bir tane aldığınızda, üzerinizde güller açacak ve bu hoş giysi sizi de canlandıracaktır.

Onun yerine çizgili model ve desenleri bu kibar modellerden de kullanabilirsiniz. Çizgili tunik modelleri birbirinden farklı çizgi ebatlarından oluşurken, kalın çizgili ve ince fitilli çizgilere sahip. Aynı zamanda bazı modelleri iki renkten oluşurken, diğer modelleri de çok renkli çizgilere sahip. Daha da öteye gidecek olursak bildiğiniz gibi bu sene geometrik desenler ve blok çizgilerde moda ya çok hâkim olduğundan bu modern desenlere sahip olan tuniklerimizden de deneyebilirsiniz. Bu hepsi farklı tarz, renk, seçenek, modellerdeki tuniklerin üzerine taktığınız hoş kolyeler, şık eşarplar ve altına giydiğiniz kalem pantolonlarınız ve çekici ayakkabılarınız sayesinde tüm gözler üzerinizde olacak ve herkes size gıpta ile bakacak.

ALIŞVERİŞ

Yazar: sahranur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir